Hotel Hel **** Hotel na Helu z Basenem, blisko Plaży

Skorzystaj z 5% rabatu!

Zarezerwuj wypoczynek nad morzem na naszej stronie.

Regulamin pobytu ze zwierzętami

Przyjeżdżając do Hotelu Hel Państwa czworonożni przyjaciele będą mile przyjęci. Podstawowym warunkiem przyjęcia zwierzęcia do obiektu jest wcześniejsze zgłoszenie podczas rezerwacji.

 • Prosimy o przestrzeganie poniższych punktów:
 • Akceptujemy zwierzęta domowe.
 • Prosimy o wykazanie zrozumienia dla gości niemających ochoty na towarzystwo zwierząt.
 • Zwierzę musi posiadać aktualne badania weterynaryjne i szczepionki wymagane prawem (dobry stan zdrowia: bez pasożytów, szczepione przeciwko wściekliźnie).
 • Prosimy trzymać psa na smyczy przez cały czas, gdy opuszczają Państwo z nim swój pokój.
 • Prosimy zawiesić na klamce drzwi, od wewnętrznej strony korytarza, zawieszkę informującą o obecności zwierzęcia.
 • Jeśli pozostawiacie Państwo zwierzę same w pokoju prosimy o przekazanie tej informacji do wiadomości recepcji.
 • Zwierzę może pozostać samo w pokoju jeśli nie hałasuje i nauczone jest czystości.
 • Prosimy używać specjalnych mat lub kuwet na fotele, kanapy i łóżka.
 • Hałas generowany przez zwierzę musi być ograniczony dla zapewnienia spokoju innym gościom.
 • Prosimy zawsze sprzątać po zwierzęciu na terenie obiektu, w obrębie nieruchomości, tak jak i na terenie przyległym.
 • Prosimy o zgłoszenie recepcji najdogodniejszego terminu odświeżania/sprzątania pokoju.
 • Zwierzęta nie mogą przebywać na terenie basenu, saun i gabinetów kosmetycznych oraz części gastronomicznej. Zakaz nie dotyczy psa przewodnika.
 • Odpowiedzialność za zwierzę spoczywa tylko i wyłącznie na jego właścicielu i opiekunie.
 • Hotel Hel zastrzega sobie prawo do obciążenia Państwa rachunku za wszelkiego rodzaju zniszczenia materialne spowodowane przez zwierzę.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z recepcją.

Pobyt zwierzęcia 30zł/doba.

Close Menu

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z ofertą naszego obiektu.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres newsletter@gryf.info.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Hotel Artus

Gdańsk to miasto o ponad tysiącletniej historii. Jeżeli chcesz poczuć wyjątkowy klimat minionych stuleci wybierzcie Hotelu Artus. Położony w zabytkowej kamienicy przy Starym Mieście, kameralny i chwalony prze Gości za pyszne śniadania. Tutaj także złapiesz chwilę relaksu podczas zabiegów spa lub seansie w saunie. Zapraszamy do serca Gdańska.

Palazzo Rosso

Butikowy Hotel w samym Centrum Poznania. Piękna, stara kamienica to urokliwe miejsce, z którego możesz zwiedzać atrakcje miasta pieszo. Naszych Gościom serwujemy smaczne śniadania i dbamy o rodzinną atmosferę. Chcesz spędzić udany weekend w Poznaniu wybierz Hotel Palazzo Rosso, aby wszystkie atrakcje były na wyciągnięcie ręki.

Gryf I

Ośrodek Wypoczynkowy i Kuracyjny położony w uzdrowiskowej części miasta, w odległości 100 metrów od morza oraz niedaleko molo. Ze względu na specyfikę obiektu dbamy, aby nasi Goście czuli się u nas dobrze.  Smaczna kuchnia oraz szeroki wachlarz zabiegów leczniczych sprawiają, że jest wybierają nas Goście, którym zależy na poprawie zdrowia

Gryf II

Wybierz ofertę na długi weekend nad morzem lub pobyt z zabiegami. Potrzebujesz głębokiego relaksu? Skorzystaj z szerokiego wachlarza masaży klasycznych, terapeutycznych oraz orientalnych. Nasze pakiety pobytowe to także smaczna domowa kuchnia.

Zapraszamy po zdrowie nad morze…

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Zadzwoń do nas

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Napisz do nas

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Nasza lokalizacja

Please fill out the form on the previous page

Rezerwacja

Ośrodek Wypoczynkowy GRYF II
Konopnickiej 5, 78-100 Kołobrzeg

Nasz ośrodek z lotu ptaka