Hotel Hel **** Hotel na Helu z Basenem, blisko Plaży

Sprawdź, co dzieje się w Helu

Sprawdź co u nas słychać
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

2 dni temu

Hotel Hel
Hotel przedstawiony oczami Naszych Milusińskich, dziękujemy Poli za wspaniałe Podziękowania. 
Do zobaczenia 😃Image attachment

Hotel przedstawiony oczami Naszych Milusińskich, dziękujemy Poli za wspaniałe Podziękowania.
Do zobaczenia 😃
... WięcejMniej

7 dni temu

Hotel Hel

... WięcejMniej

Skomentuj na Facebook'u

Piękne zdjęcie - prawda? 😍

Piękne wspomnienia-Sierpien 2018🏖⛵🍹

HEL 2018

1 tydzień temu

Hotel Hel
Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, młodzieńczej energii oraz pociechy z wnuków 😃🎉

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, młodzieńczej energii oraz pociechy z wnuków 😃🎉 ... WięcejMniej

2 tygodni temu

Hotel Hel
Już za 2,5 godziny widzimy się w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu ❤️😃

#WOSP #hotelhelwspieraWOSP #wspieramyWOSP #hellohel #hotelhel #restauracjapolwysep

Już za 2,5 godziny widzimy się w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu ❤️😃

#wosp #hotelhelwspierawosp #wspieramywosp #hellohel #hotelhel #restauracjapolwysep
... WięcejMniej

Załaduj więcej
Sprawdź pozostałe wydarzenia w Helu
Close Menu

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z ofertą naszego obiektu.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres newsletter@gryf.info.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Hotel Artus

Gdańsk to miasto o ponad tysiącletniej historii. Jeżeli chcesz poczuć wyjątkowy klimat minionych stuleci wybierzcie Hotelu Artus. Położony w zabytkowej kamienicy przy Starym Mieście, kameralny i chwalony prze Gości za pyszne śniadania. Tutaj także złapiesz chwilę relaksu podczas zabiegów spa lub seansie w saunie. Zapraszamy do serca Gdańska.

Palazzo Rosso

Butikowy Hotel w samym Centrum Poznania. Piękna, stara kamienica to urokliwe miejsce, z którego możesz zwiedzać atrakcje miasta pieszo. Naszych Gościom serwujemy smaczne śniadania i dbamy o rodzinną atmosferę. Chcesz spędzić udany weekend w Poznaniu wybierz Hotel Palazzo Rosso, aby wszystkie atrakcje były na wyciągnięcie ręki.

Gryf I

Ośrodek Wypoczynkowy i Kuracyjny położony w uzdrowiskowej części miasta, w odległości 100 metrów od morza oraz niedaleko molo. Ze względu na specyfikę obiektu dbamy, aby nasi Goście czuli się u nas dobrze.  Smaczna kuchnia oraz szeroki wachlarz zabiegów leczniczych sprawiają, że jest wybierają nas Goście, którym zależy na poprawie zdrowia

Gryf II

Wybierz ofertę na długi weekend nad morzem lub pobyt z zabiegami. Potrzebujesz głębokiego relaksu? Skorzystaj z szerokiego wachlarza masaży klasycznych, terapeutycznych oraz orientalnych. Nasze pakiety pobytowe to także smaczna domowa kuchnia.

Zapraszamy po zdrowie nad morze…

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Zadzwoń do nas

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Napisz do nas

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Nasza lokalizacja

Please fill out the form on the previous page

Rezerwacja

Ośrodek Wypoczynkowy GRYF II
Konopnickiej 5, 78-100 Kołobrzeg

Nasz ośrodek z lotu ptaka