Hotel Hel **** Hotel na Helu z Basenem, blisko Plaży

Skorzystaj z 5% rabatu!

Zarezerwuj wypoczynek nad morzem na naszej stronie.

Regulamin Bazy Odnowy Biologicznej

1. Zakup usług z oferty Odnowy Biologicznej Ośrodka Wypoczynkowego GRYF 2, a także samo przystąpienie do skorzystania z usługi są równoznaczne ze złożeniem przez Gościa oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Ośrodek Wypoczynkowy GRYF 2 oraz zapoznał się i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.

2. Baza Odnowy Biologicznej jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 14:30. Ostatni zabieg kończy się o godzinie 14:30.

3. W celu rezerwacji prosimy o kontakt z Recepcją OW GRYF 2 pod numerem telefonu 691 216 218 lub osobiście. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji zabiegów, dzięki czemu odbędą się one w najbardziej dogodnym terminie dla Państwa.

4. W przypadku realizacji zaproszenia, kuponu rabatowego lub usługi objętej promocją w ramach pakietu prosimy o wcześniejsze poinformowanie o tym w Recepcję OW GRYF 2

5. W przypadku spóźnienia, czas zabiegu może być krótszy, jeżeli są zarezerwowane kolejne zabiegi.

6. Goście hotelowi korzystający z Bazy Odnowy Biologicznej mogą dokonać płatności w Recepcji OW GRYF 2 lub obciążyć swój rachunek hotelowy za wszystkie zakupione usługi i produkty detaliczne. Pozostali Goście zostaną poproszeni o uregulowanie płatności za wybrane usługi przed wykonanym zabiegiem.

7. W przypadku braku wcześniejszej rezerwacji Gość może skorzystać z usług pod warunkiem wolnych miejsc .

8. Rezerwacja wykonania usługi Odnowy Biologicznej następuje po sprawdzeniu przez personel recepcji danego terminu i potwierdzeniu dokonanej rezerwacji słownie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej .

9. Prosimy o przybycie do Bazy Odnowy Biologicznej 5 min przed planowanym zabiegiem.

10. Prosimy o punktualne przybycie na zabiegi aby umożliwić planowe rozpoczęcie zabiegów pozostałych Gości .

11. Rezerwacja usługi w Bazie Odnowy Biologicznej jest ważna maksymalnie do 10 minut po umówionym terminie .

12. W przypadku spóźnienia się Gościa powyżej 10 minut od umówionego terminu rezerwacji, Baza Odnowy Biologicznej zastrzega sobie prawo anulowania rezerwacji lub skrócenia czasu zabiegu bez możliwości obniżenia ceny zabiegu.

13. Istnieje możliwość anulacji zabiegu na 6 godzin przed planowaną godziną zabiegu bez ponoszenia kosztów. W przypadku anulowania zabiegu na 3 godziny przed planowaną wizytą, Baza Odnowy Biologicznej zastrzega sobie prawo do obciążenia 50% wartości zabiegu. W przypadku anulacji zabiegu, w czasie krótszym niż 3 godziny do jego rozpoczęcia, Baza Odnowy Biologicznej zastrzega sobie prawo do obciążenia 100% wartości zabiegu.

14. Do zabiegów istnieje możliwość wypożyczenia szlafroka. Opłatę za szlafrok uiszcza się jednorazowo na cały pobyt w Recepcji Głównej. Koszt wypożyczenia 20,00 zł.

15. Wnoszenie urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk oraz rejestrowanie obrazu lub dźwięku jest możliwe tylko za zgodą kierownika OW GRYF 2.

16. Gabinet Odnowy Biologicznej to strefa ciszy i relaksu, dlatego prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

 • pozostawienie telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych, odbiorników radiowych i muzycznych w pokoju lub szatni .
 • w strefie Odnowy Biologicznej prosimy o zachowanie ciszy
 • prosimy o nie wnoszenie żywności, napoi i alkoholu oraz przestrzeganie zakazu palenia i spożywania alkoholu
 • z Bazy Odnowy Biologicznej nie mogą korzystać osoby pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających Personel Bazy Odnowy Biologicznej ma prawo wyprosić Gości, którzy nie dostosują się do zasad przestrzegania ciszy lub w jakikolwiek sposób powodować będą dyskomfort u innych Gości korzystających z Bazy Odnowy Biologicznej.
 • OW GRYF 2 zastrzega sobie prawo do zmiany godzin pracy z przyczyn niezależnych jak np. problemy techniczne.

17. OW GRYF 2 nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie Bazy Odnowy Biologicznej.

18. Przed wyborem zabiegu prosimy o zapoznanie się z listą przeciwwskazań dotyczących poszczególnych usług Bazy Odnowy Biologicznej:

Ogólne przeciwskazania do zabiegów SPA:

 • menstruacja
 • ciąża
 • niewyrównane wady serca
 • rozrusznik serca
 • zaawansowana choroba nadciśnieniowa
 • zapalenie żył, żylaki, tętniaki
 • nowotwory złośliwe i niezłośliwe
 • zmiany dermatologiczne
 • stany zapalne, podwyższona temperatura
 • choroby narządów wewnętrznych
 • epilepsja
 • grzybice, brodawki
 • świeże blizny
 • nietypowość płytki paznokciowej
 • niezagojone rany
Close Menu

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z ofertą naszego obiektu.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres newsletter@gryf.info.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Hotel Artus

Gdańsk to miasto o ponad tysiącletniej historii. Jeżeli chcesz poczuć wyjątkowy klimat minionych stuleci wybierzcie Hotelu Artus. Położony w zabytkowej kamienicy przy Starym Mieście, kameralny i chwalony prze Gości za pyszne śniadania. Tutaj także złapiesz chwilę relaksu podczas zabiegów spa lub seansie w saunie. Zapraszamy do serca Gdańska.

Palazzo Rosso

Butikowy Hotel w samym Centrum Poznania. Piękna, stara kamienica to urokliwe miejsce, z którego możesz zwiedzać atrakcje miasta pieszo. Naszych Gościom serwujemy smaczne śniadania i dbamy o rodzinną atmosferę. Chcesz spędzić udany weekend w Poznaniu wybierz Hotel Palazzo Rosso, aby wszystkie atrakcje były na wyciągnięcie ręki.

Gryf I

Ośrodek Wypoczynkowy i Kuracyjny położony w uzdrowiskowej części miasta, w odległości 100 metrów od morza oraz niedaleko molo. Ze względu na specyfikę obiektu dbamy, aby nasi Goście czuli się u nas dobrze.  Smaczna kuchnia oraz szeroki wachlarz zabiegów leczniczych sprawiają, że jest wybierają nas Goście, którym zależy na poprawie zdrowia

Gryf II

Wybierz ofertę na długi weekend nad morzem lub pobyt z zabiegami. Potrzebujesz głębokiego relaksu? Skorzystaj z szerokiego wachlarza masaży klasycznych, terapeutycznych oraz orientalnych. Nasze pakiety pobytowe to także smaczna domowa kuchnia.

Zapraszamy po zdrowie nad morze…

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Zadzwoń do nas

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Napisz do nas

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Nasza lokalizacja

Please fill out the form on the previous page

Rezerwacja

Ośrodek Wypoczynkowy GRYF II
Konopnickiej 5, 78-100 Kołobrzeg

Nasz ośrodek z lotu ptaka