Hotel Hel **** Hotel na Helu z Basenem, blisko Plaży

Skorzystaj z 5% rabatu!

Zarezerwuj wypoczynek nad morzem na naszej stronie.

Regulamin rezerwacji

Ogólne warunki rezerwacji pokoi hotelowych i pozostałych usług hotelowych
obowiązujące klientów indywidualnych w Ośrodku Wypoczynkowym Gryf

Niniejszy dokument reguluje zasady dokonywania rezerwacji, anulowania rezerwacji, płatności za rezerwację oraz ważności rezerwacji obowiązujące w Ośrodku Wypoczynkowym Gryf w Kołobrzegu.

I. SPOSÓB DOKONANIA REZERWACJI
Rezerwacji pobytu można dokonać poprzez :
a) wypełnienie i podpisanie formularza rezerwacji na stronie internetowej oraz przesłanie go do Ośrodku w formie elektronicznej,
b) przesłanie zamówienia rezerwacyjnego w formie pisemnej: listem poleconym, faksem lub w formie elektronicznej (e-mail),
c) telefoniczne zamówienie pobytu,
d) osobiste, pisemne potwierdzenie rezerwacji w Recepcji Ośrodka.

Po dokonaniu rezerwacji, zgodnie z procedurą opisaną powyżej, warunkiem koniecznym dla dokonania wiążącej prawnie ośrodek rezerwacji jest uiszczenie przez rezerwującego pobyt Gościa zadatku w wysokości 30% całkowitej wartości rezerwowanego pobytu, najpóźniej na 2 miesiące przed planowanym przyjazdem.

Zadatek, winien być uiszczony na rzecz Ośrodka w formie przelewu bankowego, gotówki lub w formie obciążenia karty kredytowej za pisemną zgodą Gościa ośrodka.

Po otrzymaniu wpłaty Ośrodek prześle na wskazany przez Państwa adres lub numer faksu dokument autoryzacyjny / potwierdzenie. Płatność każdorazowo rozliczona jest rachunkiem zwykłym [paragon] lub fakturą VAT.
Za datę dokonania przedpłaty uznaje się datę uznania rachunku bankowego Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Sp. z o.o. Sp.k. prowadzącego Ośrodek wypoczynkowy Gryf.

Wpłaty za poczet rezerwacji i pobytów prosimy kierować na numer rachunku bankowego:

Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Waszyngtona 1; 78-100 Kołobrzeg
Santander Bank Polska S.A.
79 1910 1048 2793 2845 5102 0001
DLA GOŚCI WYKONUJĄCYCH PRZELEWY Z ZAGRANICY:
SWIFT: WBKPPLPP
wpłacający w EURO -> IBAN: PL 52 1910 1048 2793 2845 5102 0002

Rezerwacja jest nieskuteczna w przypadku braku zapłaty zadatku w określonym powyżej terminie lub w przypadku braku wystarczających środków na karcie kredytowej.

Rozliczenie wartości rezerwowanych usług hotelowych następuje zgodnie z Cennikiem Ośrodka i/lub Ofert Specjalnych obowiązującym w dacie dokonania rezerwacji.

II. WARUNKI ANULOWANIE REZERWACJI I SKRÓCENIA POBYTU

A. ANULOWANIE REZERWACJI
1) Istnieje możliwość anulowania rezerwacji, jednakże wyłącznie z ważnych powodów, uzasadnionych i udokumentowanych przez Gościa pisemnie.

Ośrodek Wypoczynkowy Gryf wyraża zgodę na ewentualne anulowanie rezerwacji bez ponoszenia konsekwencji finansowych na 30 dni przed planowanym przyjazdem.

W przypadku zwrotu zadatku na adres wpłacającego dokonujemy potrąceń związanych z opłatą pocztowo-bankową.

2) w przypadku rezerwacji dokonanej wg oferty bezzwrotnej – wpłacony zadatek na poczet pobytu i/lub całość opłaty za pobyt nie podlega rozliczeniu i zwrotowi na rzecz Gościa; Ośrodek Wypoczynkowy uprawniony jest do zatrzymania zapłaconej kwoty w pełnej wysokości

3) w przypadku nie przybycia Gościa do obiektu (tzw. „no show”) bez anulowania rezerwacji – Ośrodek wypoczynkowy uprawniony jest do obciążenia Gościa kwotą 100 % wartości zarezerwowanego pobytu.

4) Różnica pomiędzy wpłatą dokonana przez Gościa z tytułu rezerwacji, a opłatą manipulacyjną za rezygnację (jeśli taka wystąpi) zostanie zwrócona w formie przelewu na rachunek bankowy wskazany przez Gościa.

5) Opłata manipulacyjna związana z rezygnacją z pobytu podlega rozliczeniu z wpłacanego zadatku lub z kwoty zapłaconej za pobyt lub w formie obciążenia karty kredytowej. Na pozostałą (nierozliczoną) część opłaty za rezygnację z pobytu (jeśli taka wystąpi) zostanie wystawiona odrębna faktura i przesłana na adres korespondencyjny Gościa.

6) Anulowanie rezerwacji wymaga dla swojej ważności formy pisemnej.

B. SKRÓCENIE POBYTU
Skrócenie pobytu traktowane jest jako rezygnacja po dopuszczalnym bezkosztowym terminie anulacji i podlega rozliczeniu wg zasady określonej w części A pkt. 1 lit. c) powyżej, co oznacza zobowiązanie Gościa do zapłaty na rzecz Ośrodka Wypoczynkowego opłaty manipulacyjną w wysokości 100% wartości świadczenia objętego rezygnacją.

III. INFORMACJE DOTYCZĄCE POBYTU:

Podane w Cenniku Ośrodka Wypoczynkowego ceny są cenami brutto.

Ośrodek Wypoczynkowy Gryf zastrzega sobie możliwość zmiany cen oraz stosowania odrębnego Cennika dla okresów świątecznych, wakacyjnych i długich weekendów.

Rozliczenie wynagrodzenia za pobyt następuje w dniu przyjazdu do Ośrodka Wypoczynkowego. W przypadku wpłaty zadatku lub zaliczki na pobyt – rozliczenie końcowe następuje najpóźniej w dniu wyczerpania przedpłaconej kwoty w stosunku do wartości zrealizowanych usług. Ośrodek Wypoczynkowy uprawniony jest do wstrzymania świadczenia usług w przypadku nierozliczenia pobytu wg zasad i w terminach powyżej określonych.

Intencją Ośrodka Wypoczynkowego jest zawsze polubowne rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z realizacją niniejszych warunków dokonywania rezerwacji, anulowania rezerwacji, płatności za rezerwację oraz ważności rezerwacji

IV. AKCEPTACJA WARUNKÓW

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację warunków objętych niniejszym dokumentem.

Prezes Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Sp. z o.o., Sp.k.

Close Menu

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z ofertą naszego obiektu.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres newsletter@gryf.info.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Hotel Artus

Gdańsk to miasto o ponad tysiącletniej historii. Jeżeli chcesz poczuć wyjątkowy klimat minionych stuleci wybierzcie Hotelu Artus. Położony w zabytkowej kamienicy przy Starym Mieście, kameralny i chwalony prze Gości za pyszne śniadania. Tutaj także złapiesz chwilę relaksu podczas zabiegów spa lub seansie w saunie. Zapraszamy do serca Gdańska.

Palazzo Rosso

Butikowy Hotel w samym Centrum Poznania. Piękna, stara kamienica to urokliwe miejsce, z którego możesz zwiedzać atrakcje miasta pieszo. Naszych Gościom serwujemy smaczne śniadania i dbamy o rodzinną atmosferę. Chcesz spędzić udany weekend w Poznaniu wybierz Hotel Palazzo Rosso, aby wszystkie atrakcje były na wyciągnięcie ręki.

Gryf I

Ośrodek Wypoczynkowy i Kuracyjny położony w uzdrowiskowej części miasta, w odległości 100 metrów od morza oraz niedaleko molo. Ze względu na specyfikę obiektu dbamy, aby nasi Goście czuli się u nas dobrze.  Smaczna kuchnia oraz szeroki wachlarz zabiegów leczniczych sprawiają, że jest wybierają nas Goście, którym zależy na poprawie zdrowia

Gryf II

Wybierz ofertę na długi weekend nad morzem lub pobyt z zabiegami. Potrzebujesz głębokiego relaksu? Skorzystaj z szerokiego wachlarza masaży klasycznych, terapeutycznych oraz orientalnych. Nasze pakiety pobytowe to także smaczna domowa kuchnia.

Zapraszamy po zdrowie nad morze…

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Zadzwoń do nas

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Napisz do nas

Hotel Hel
ul. Admirała Steyera 48, Hel

Nasza lokalizacja

Please fill out the form on the previous page

Rezerwacja

Ośrodek Wypoczynkowy GRYF II
Konopnickiej 5, 78-100 Kołobrzeg

Nasz ośrodek z lotu ptaka