Gabinet Masażu

w Hotelu Hel

Gabinet Masażu

w Hotelu Hel

Powstał z myślą o Gościach Naszego obiektu oraz dla mieszkańców tego malowniczego miasta na półwyspie Helskim. W gabinecie znajdującym się w Strefie Wellness doznać mogą Państwo błogiego relaksu i odprężenia dla ciała i umysłu, a także skorzystać z profesjonalnego masażu leczniczego. Nasz personel kierowany przez doświadczonego specjalistę z branży SPA, absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego I Sportu w Gdańsku – Piotra Mezgier – bazuje na 3 ważnych zasadach:

Każdy jest dla nas inny

najważniejsze są Twoje oczekiwania od zabiegu – jeżeli nie wiesz jakiego masażu potrzebujesz, masażysta doradzi Ci, co byłoby w tym momencie dla Ciebie najbardziej odpowiednie

Ekologia

używamy tylko eco produktów do masażu, a przede wszystkim nierafinowanego oleju kokosowego oraz masła Shea. Dzięki bogatemu naturalnemu składowi tych produktów, możemy osiągnąć pożądane nawilżenie skóry

Tylko profesjonaliści

każda osoba w naszym zespole jest nie tylko po kierunkowej szkole czy kursie w danym zawodzie z branży SPA, ale także odbyła wewnętrzne szkolenie instruktażowe przeprowadzone przez Piotra.

"Mam nadzieję, że czas poświęcony na chwilę relaksu i ukojenia w Gabinecie masażu Hotelu Hel pozostanie na długo, nie tylko w Twoich wspomnieniach ale także odczuciach w codziennym życiu"
- Piotr Mezgier
Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!